domofony/videofony
Wideodomofon DS-KIS313-P
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Separator:
Stacja wewnętrzna
- Liczba klatek na sekundę: 60
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
455,86 zł / szt
560,71 zł brutto
| Waga | 1178 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 373 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Separator | Stacja wewnętrzna |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Kąt widzenia przekątna | 141 |
| Kąt widzenia poziomy | 160 |
| Kąt widzenia pionowy | 130 |
| Wymiary | 175 × 113.5 × 18.1 mm |
| Waga | 260 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | TF |
| Mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |