Wideobar A30-020
- Użytkowanie: Średnia sala
- Separator:
Panel sterowania CTP18
- Wymiary:
202 x 151 x 100 mm
- Pełna specyfikacja
Yealink A30 Teams to wszechstronny wideoterminal typu all-in-one dedykowany do średnich pomieszczeń i sal spotkań. Wyposażony w aparat 8 MP i szerokokątny obiektyw 120°, A30 zapewnia wyjątkową jakość wideo. Model A30 charakteryzuje się ponadto automatyczną przysłoną obiektywu oraz możliwością kadrowania i śledzenia mówcy, co bezpośrednio wynika z zastosowanej technologii AI. 8 mikrofonów typu MEMS oraz algorytm tłumienia szumów, zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe w średniej wielkości pomieszczeniach. Każdy uczestnik spotkania może być wyraźnie widziany i słyszany.
CTP18 to współpracujący panel dotykowy przeznaczony do małych i średnich pomieszczeń. Jego 8-calowy ekran dotykowy i interaktywna konstrukcja skoncentrowana na użytkowniku umożliwiają użytkownikom szybkie i bezproblemowe dołączanie do spotkania lub kontrolowanie go. To znacznie zmniejsza trudności związane z korzystaniem z systemu wideokonferencji i zapewnia lepsze wrażenia podczas spotkań. Gdy CTP18 współpracuje z Yealink Wireless Presentation Pod WPP20, możesz dodawać adnotacje lub kontrolować udostępniane treści bezpośrednio na CTP18, poprawiając w ten sposób wydajność komunikacji.
| Waga | 8100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 800 x 446 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Separator | Panel sterowania CTP18 |
| Wymiary | 202 x 151 x 100 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |