sortery
Wiaderko sorter z klockami
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
108704
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
16,00 zł / szt
19,68 zł brutto
Wiaderko sorter z klockami
Idealna zabawka dla malucha wykonana z dobrego plastiku. Dziecko poprzez zabawę uczy się kolorów i kolorów oraz uczy się dopasować poszczególne klocki do otworów w zamknięciu pudełka. Zabawa doskonale wspomaga motorykę ręki i paluszków, a także ćwiczy koordynacje oko - ręka.
| Waga | 345 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 140 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 108704 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14 x 14 x 21 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |