chłodzenie CPU
Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB 3-pack
- Poziom hałasu: 27.2
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Rodzaj złącza: 3-pin
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
125,04 zł / szt
153,80 zł brutto
TA SAMA LEGENDA, WIĘCEJ PRZEWAGI
Zestaw wentylatorów SickleFlow Edge 120 ARGB 3-Pack zawiera ulepszone łopatki wentylatora, nowo zaprojektowaną ramę, nowatorski system łożysk i kontroler ARGB gen 2 mini dla maksymalnej wydajności i potrójnej mocy.
| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 145 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 27.2 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 70.7 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 551 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |