Wentylator RS120 120mm Fan Single Pack
- Poziom hałasu: 36
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Pełna specyfikacja
RS120
Wysokowydajne wentylatory PWM z połączeniem szeregowym
Bezpośrednie połączenie z płytą główną
Pomiń koncentratory wentylatorów i niepotrzebne przewody łącz szeregowo wentylatory RS i steruj nimi wszystkimi przez jedno 4-pinowe złącze PWM na płycie głównej.
Przepływ powietrza i ciśnienie statyczne
Lepsza jakość wentylatora zależy od kilku zasadniczych cech, z których każda poprawia sposób dostarczania ciśnienia i przepływu powietrza przez wentylatory do radiatora czy obudowy. Wentylatory RS sprawdzają się znakomicie pod oboma względami.
- Kształt łopatki
Zoptymalizowany kąt pracy, kształt płatów i krzywizna krawędzi zapewniają maksymalną efektywność przepływu powietrza. - Obudowa wentylatora
Obudowa wentylatora umożliwia stosowanie łopatek o największym możliwym promieniu w danym rozmiarze wentylatora. - Corsair airguide
Łopatki stojana są ustawione pod kątem, aby kierować stożek powietrza wywiewanego i poprawiać chłodzenie żeberek radiatora oraz rozpraszanie ciepła.
Łożysko z magnetyczną kopułą
Ulepszone łożysko minimalizuje tarcie i hałas mechaniczny, umożliwiając równowagę pomiędzy silnym przepływem powietrza a niskim poziomem dźwięku. Co więcej, zmniejszone tarcie przekłada się na dłuższy okres eksploatacji wentylatora.
Tryb ZERO RPM
Technologia PWM umożliwia precyzyjne ustawianie szybkości wentylatorów, dzięki czemu obracają się tylko z wymaganą prędkością i generują mniej hałasu. Obsługa trybu Zero RPM umożliwia ich całkowite wyłączanie przy niskim obciążeniu, aby wyeliminować hałas.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Poziom hałasu | 36 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 |
| Przepływ powietrza | 72.8 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 420 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 mm x 25 mm |
| Waga | 0.239 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 150 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |