Wentylator Pure Loop 2 FX 280mm AIO CPU Cooler
- Poziom hałasu: 38.1
- Prędkość wentylatora (maks.): 1600
- Podstawka / Blok CPU: Aluminiowo-Miedziany
- Pełna specyfikacja
Wysoka wydajność chłodzenia - Niezawodna moc chłodzenia do zaawansowanych zastosowańs
Dzięki Pure Loop nawet najbardziej wymagające konfiguracje mogą pracować niezawodnie. Ogromna moc chłodzenia zapewnia niskie temperatury nawet w okresach szczytowej wydajności procesora.
Podwójnie odsprzężona pompa - Płynna i cicha praca
Dzięki skutecznemu wyciszeniu pompa generuje tylko minimalny hałas i wibracje. To klucz do zagwarantowania słynnej cichej pracy be quiet!.
Wentylator PURE WINGS 2 - Wyjątkowa niezawodność i zmniejszone turbulencje generujące hałas
Wentylator Pure Wings 2 140 mm zapewnia bardzo cichą pracę i wysoką wydajność chłodzenia. Dziewięć łopatek zoptymalizowanych pod kątem przepływu powietrza sprawia, że Pure Wings 2 jest idealnym wentylatorem do aluminiowego radiatora Pure Loop.
Łatwe napełnianie - Uproszczony proces napełniania i długa żywotność
Łatwy dostęp do portu napełniania sprawia, że napełnianie jest bezpieczne i wygodne. Dołączona butelka płynu chłodzącego dodatkowo gwarantuje długą żywotność.
Całkowicie czarny design i białe podświetlenie LED - Niepowtarzalny i stylowy wygląd
Całkowicie czarny design w połączeniu z białym podświetleniem LED zapewnia elegancki wygląd. Aluminiowy blok chłodzący gwarantuje, że Pure Loop będzie dobrze wyglądać w każdym systemie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Poziom hałasu | 38.1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.22 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 14 cm |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 2296 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 365 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |