Wentylator MasterFan MF120 Halo ARGB
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1800
- Przepływ powietrza: 47.2
- Pełna specyfikacja
MasterFan MF120 HALO
MasterFan MF120 Halo, nowa seria w rodzinie MasterFan, to wentylatory idealne do montażu w obudowach bądź na chłodzeniach CPU. Oświetlenie ARGB zapewnia najbardziej żywe kolory, natomiast wentylator dostarcza wysokiego ciśnienia statycznego. MF120 Halo został wyposażony w technologie redukcji szumów oraz specjalnie wykonane łopatki, co przekłada się na cichą i wydajną pracę.
Adresowalne oświetlenie RGB. Indywidualnie adresowalne diody LED RGB zapewniają najbardziej żywe kolory.
Hybrydowa konstrukcja łopatek wentylatora
Łopatki Air Balance w kształcie fal, zainspirowane śmigłami helikoptera oraz silnikiem odrzutowym zapewniają wysokie ciśnienie statyczne powietrza bez zakłócania jego przepływu.
Technologia cichego chłodzenia
W wentylatorze połączono technologie redukującą hałas oraz materiał pochłaniający dźwięk w celu zapewnienia cichej pracy.
Bezpieczne połączenie
Do zestawu dołączono klips na złącza RGB uniemożliwiający rozłączenie się przewodów.
Czujnik blokady wentylatora
Czujnik zapewnia ochronę wentylatora przed zacięciem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 |
| Przepływ powietrza | 47.2 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Waga | 237 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 130 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |