wentylatory
Wentylator cyrkulacyjny Scirocco
- Moc: 50
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
70,69 zł / szt
86,95 zł brutto
Wentylator cyrkulacyjny Scirocco
Wentylator cyrkulacyjny Esperanza SCIROCCO nie tylko wytwarza odpowiedni nawiew powietrza, ale również umożliwia jego równomierną cyrkulację w pomieszczeniu. Cyrkulacja zapewnia lepsze chłodzenie powietrza i prawdziwą ulgę w upalne dni. Nasz cyrkulator posiada chromowaną metalową obudowę, która gwarantuje wysoką trwałość, a do tego nadaje urządzeniu stylowy wygląd. Kratkowana osłona wirujących aluminiowych łopatek gwarantuje bezpieczeństwo. Dzięki wyposażonej w antypoślizgowe nakładki podstawie, nasz cyrkulator posiada wysoką stabilność. Pozwól, by silny wiatr szybko i sprawnie ochłodził twoje biuro lub dom.
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 405 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 50 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Średnica śmigła | 30 |
| Wymiary | 38 x 40 cm |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 |
| Typ | Cyrkulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Chrom |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |