Wentylator CPU Hyper H412R
- Poziom hałasu: 29.4
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Pełna specyfikacja
HYPER H412R
Hyper H412R jest niedrogim, kompaktowym i wydajnym wentylatorem, który doskonale nadaje się do małych systemów. Dzięki 4 przewodom cieplnym (heatpipes) i technologii Direct Contact, H412R przewyższa swojego poprzednika Hyper TX3. Specjalna konstrukcja płetwy optymalizuje przepływ powietrza w kierunku rur.
Wentylator 92mm PWM posiada szeroki zakres prędkości. Możesz precyzyjnie ustawić urządzenie, aby uzyskać maksymalny przepływ powietrza, wydajność chłodzenia lub cichy tryb pracy.
WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWYM ROZMIARZE
Dzięki wysokości 136,5 mm, Hyper H412R jest kompaktowym wentylatorem typu tower, zaprojektowanym z myślą o użytkownikach niewielkich obudów. Dzięki wyjątkowej wydajności w swojej klasie jest doskonałym rozwiązaniem dla płyt Micro ATX i Mini ITX.
UDOSKONALONY RADIATOR
Cooler Master posiada wieloletnie doświadczenie w aluminiowym rzemiośle, w którym nie ma sobie równych. Idealna odległość między warstwami w oparciu o kształt płetwy opiera się na rygorystycznych testach przeprowadzonych w naszych laboratoriach. W rezultacie, nawet przy niewielkich rozmiarach radiator z wentylatorem 92 mm jest w stanie utrzymać wydajność w kompaktowej obudowie.
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 100 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 29.4 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 34.1 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.358 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |