Wentylator CPU Hyper 212 Black Edition z LGA1700
- Poziom hałasu: 26
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 800
- Pełna specyfikacja
Smukłe wykończenie
Górna pokrywa to szczotkowane, anodyzowane aluminium, które wykończone jest w czarnym kolorze gunmetal dla uzyskania wyrafinowanego wyglądu.
Precyzyjny przepływ powietrza dzięki niklowanym czarnym płetwom
Ułożenie płetw w kształt komina zapewnia najmniejszy opór przepływu powietrza, zapewniając tym samym efektywne chłodzenie. Dodatkowym atutem jest niklowane, czarne wykończenie, które oprócz funkcji estetycznej poprawia wydajność radiatora.
Technologia direct contact
4 rury cieplne w połączeniu z technologią Direct Contact pozwalają efektywnie odprowadzać ciepło.
Cicha technologia
Silencio FP120 został wyposażony w technologię Silent Driver IC, która zmniejsza hałas. Konstrukcja łopatek została zainspirowana śmigłowcami, dzięki czemu wentylator charakteryzuje się wydajnością oraz cichszą pracą.
Opcjonalna konfiguracja push-and-pull
Dodatkowy wentylator pomaga w szybszym odprowadzaniu ciepła z radiatora, unikając jednocześnie strat dynamicznych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 26 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 |
| Przepływ powietrza | 42 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 2000 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 123 x 77 x 158.8 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 1080 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 160 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |