zawody
Warsztat Bosch 79 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8320
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
207,92 zł / szt
255,74 zł brutto
Warsztat Bosch 79 elementów
Wspaniały zestaw dla młodego majsterkowicza to zabawkowa kopia prawdziwych narzędzi Bosch stworzona przez firmę THEO KLEIN. Komplet składa się z 75 elementów, takich jak: piła, młotek, zacisk, pilniki, klucze, obcęgi, śruby oraz solidny stojak do powieszenia wszystkiego. Zabawki są wykonane z plastiku najwyższej jakości, który gwarantuje ich wytrzymałość. Zabawa przy użyciu tego sprzętu rozwinie kreatywność dziecka i zapewni rozrywki przez wiele godzin.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8320 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Warsztaty |
| Wymiary | 58 x 42 x 102 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 585 x 850 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |