edukacyjne/interaktywne
Wańka wstańka - Sowa
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
109374
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
21,00 zł / szt
25,83 zł brutto
Wańka wstańka - Sowa
- Sensoryczna Sowa - WAŃKA-WSTAŃKA to idealna zabawka wczesnorozwojowa dla niemowląt leżących na brzuszku i dla maluszków, które zaczynają raczkować.
- Doskonale stymuluje i rozwija koordynację ruchowo-wzrokowo-słuchową.
- Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 m-cy.
- Zabawka wolna od FTALANÓW.
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 140 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 109374 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Kiwaczki |
| Wymiary | 10 x 9 x 11 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14 x 12 x 16 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |