wagi kuchenne
Waga kuchenna z misą AD 3166
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Jednostki miar: g
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
29,70 zł / szt
36,53 zł brutto
Elektroniczna waga kuchenna o udźwigu maksymalnym 5 kg i dokładności 1 g. Niezwykle pomocna przy przygotowywaniu dań wymagających ściśle określonych proporcji produktów. Pozwala na precyzyjne zważenie nawet niewielkich ilości produktów.
Odpowiada też na potrzeby osób dbających o wielkość posiłków ze względów zdrowotnych. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, waga jest wygodna w przechowywaniu oraz umożliwia sprawne przenoszenie. Posiada opcję automatycznego lub ręcznego wyłączania oraz duży, czytelny wyświetlacz.
Estetyczna misa ze stali nierdzewnej jest łatwa do utrzymania w czystości. Dodatkowo waga posiada opcję obliczania objętości wody i mleka, co jest przydatne, kiedy brakuje miarki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adler |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Wymiary wyświetlacza | 2cm x 4 cm |
| Waga | 0.526 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Baterie 2x 1,5V (AAA) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Stalowy |
| Waga | 636 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 195 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |