Waga kuchenna WK320S
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Jednostki miar: g
- Pełna specyfikacja
Waga kuchenna WK320S
Elegancko i funkcjonalnie!
Cenisz elegancki i nowoczesny design? Funkcjonalność jest dla Ciebie równie ważna jak estetyka wykonania? Jeśli tak, to waga kuchenna WK320S RENA z pewnością spełni Twoje oczekiwania!
Została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiada zdejmowaną miskę, co służy wygodnemu przekładaniu lub przesypywaniu ważonych produktów. Jest wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD, przełącznik jednostek ważenia, a także wskaźnik przeładowania i rozładowania baterii oraz dokładną podziałkę. Oprócz podstawowej funkcji, jaką jest ważenie produktów oraz możliwość tarowania, model WK320S pozwala także na pomiar objętości wody i mleka. Funkcja ta sprawia, że ilość mleka lub wody można również odmierzać w litrach. Waga wyłącza się automatycznie, gdy nie jest używana przez około 2 minuty, a jej zasilanie zapewniają dwie baterie typu AAA.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eldom |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dokładność pomiaru | 0.15 |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 107 x 217 x 217 mm |
| Waga | 0.56 |
| Zasilanie | Bateria AAA x 2 |
| Akcesoria w zestawie | Misa |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 220 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |