wagi kuchenne
Waga kuchenna KS51
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
99,01 zł / szt
121,78 zł brutto
KS 51 Waga kuchenna
- Waga kuchenna ze szczotkowanej stali szlachetnej
- Powłoka antypalcowa: specjalna powłoka, łatwa do utrzymania w czystości
- Bardzo niska grubość: tylko 15 mm
Ultrapłaska waga kuchenna z powierzchnią ważenia ze szczotkowanej stali nierdzewnej
Praktyczny pomocnik kuchenny w domu - waga kuchenna KS 51 firmy Beurer posiada powlekaną powierzchnię, która jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu. Czarny, podświetlany wyświetlacz dopełnia klasyczny design.
- Waga kuchenna ze szczotkowanej stali szlachetnej
- Powłoka antypalcowa: specjalna powłoka, łatwa do utrzymania w czystości
- Bardzo niska grubość: tylko 15 mm
- Wyświetlacz z czarnym podświetleniem
- Nowoczesna obsługa przyciskami dotykowymi
- Z praktyczną funkcją doważania (tara)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Wymiary wyświetlacza | 5,3 cm x 2,4 cm |
| Jednostki miar | oz |
| Wymiary | Wielkość powierzchni ważenia: 20,3 cm x 18,2 cm |
| Waga | 289 |
| Zasilanie | 2 x Bateria CR 2032 |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 x 201 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |