wagi kuchenne
Waga kuchenna KS19 czarna
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Jednostki miar: g
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
50,34 zł / szt
61,92 zł brutto
Waga kuchenna z elegancką szklaną powierzchnią w czarnym kolorze i funkcją tarowania
Waga kuchenna KS 19 Black firmy Beurer z funkcją doważania (tara) i precyzyjnym podziałem wagi w eleganckim kolorze czarnym pasuje do każdej kuchni.
- Czytelny wyświetlacz LCD
- Łatwa do czyszczenia szklana powierzchnia
- Nowoczesna obsługa przyciskami dotykowymi
- Z praktyczną funkcją doważania (tara)
- Bardzo niska grubość: tylko 16 mm
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Wymiary | 20 x 14,5 x 1,7 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 230 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |