pendrive
VOYAGER 128GB USB3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
73 mm x 23.2 x 14.9 mm.
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
81,48 zł / szt
100,22 zł brutto
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 110 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 73 mm x 23.2 x 14.9 mm. |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |