obudowy
View 71 Riing Tempered Glass - Black
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
604,50 zł / szt
743,54 zł brutto
| Waga | 23200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 720 x 710 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 592 x 274 x 577 mm |
| Waga | 18.9 |
| Pozostałe parametry | Opjcje wentylatora: |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | E-ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |