Videorejestrator samochodowy DRV-A310W
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Pełna specyfikacja
Kamera samochodowa z 2,0-calowym wyświetlaczem LCD, nagrywaniem w jakości Full HD i łączem bezprzewodowym
Kamera samochodowa DRV-A310W jest wyposażona w nagrywanie w jakości Full HD i rejestruje wyraźne wideo nawet podczas jazdy. Uzyskaj dostęp do danych z kamery samochodowej bezprzewodowo za pomocą aplikacji na smartfony KENWOOD DASH CAM MANAGER (iOS i Android) i udostępniaj nagrane filmy bezpośrednio w mediach społecznościowych. Podłącz opcjonalną tylną kamerę KCA-R110, aby umożliwić nagrywanie dwukanałowe (przednia i tylna kamera, obie w jakości Full HD, jednocześnie). Podłącz opcjonalny CA-DR1130, aby aktywować tryb inteligentnego parkowania (wykrywanie wibracji lub ruchu lub nagrywanie poklatkowe).
| Waga | 315 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 105 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Kąt widzenia | 136 |
| Wymiary | 58.5 x 42.8 x 24.4 mm |
| Waga | 65 |
| Matryca | 1/2.9" CMOS |
| Zasilanie | 12 - 24 VDC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Format zapisu | JPG |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| GPS | Nie |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Przekątna ekranu | 2,0'' |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |