obudowy
Versa H17 microATX USB3.0 - Black
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
150,38 zł / szt
184,97 zł brutto
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 440 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 390 x 205 x 380 mm |
| Waga | 4.5 |
| Pozostałe parametry | Wentylatory w zestawie: Miejsca montażowe na wentylatory: Miejsca montażowe dla radiatorów: |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |