USGFLEX700-EU0101F 12GbE Flex Firewall
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
- Prędkość przekazywania: 1.1
- Pełna specyfikacja
USGFLEX700-EU0101F 12GbE Flex Firewall
Najnowsze urządzenie USG FLEX 700 zapewnia jedną platformę do zarządzania w chmurze, jednocześnie rozszerzając i wzmacniając ochronę od zapór do punktów dostępowych dzięki automatycznej reakcji. Nowo zaprojektowana seria USG Flex minimalizuje zużycie mocy obliczeniowej i maksymalizuje wydajność zapory, oferując wydajność nawet 5-krotnie większą niż UTM, elastyczność zarządzania w chmurze oraz ochronę opartą na współpracy, aby pomóc w łączeniu i zabezpieczaniu użytkowników biznesowych w małych i średnich firmach.
Wyższa precyzja wykrywania zagrożeń
Zyxel Security Cloud nieustannie uczy się zbierania informacji o zagrożeniach. Seria USG FLEX obsługuje zaawansowane oprogramowanie antywirusowe z trybem ekspresowego odpytywania w chmurze, które obejmuje miliardy sygnatur. Zapytania chmurowe o wysokiej częstotliwości wykrywania pomagają zweryfikować podejrzany plik w ciągu kilku sekund.
Najlepszy sojusz na rzecz analizy zagrożeń
Aby zapewnić Twojej sieci najlepszą ochronę, USG FLEX integruje funkcję analizy zagrożeń wiodących firm i organizacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w celu uzyskania skalowanych informacji w czasie rzeczywistym o plikach oraz o danych stanowiących zagrożenie. Dzięki szerszemu zasięgowi wykrywania złośliwego oprogramowania z bazą danych o wielu źródłach zwiększa się dokładność wykrywania zagrożeń. Włączone jest również filtrowanie stron, aby zabezpieczyć cały dostęp do Internetu, szczególnie w przypadku CTIRU (Counter-Terrorism Internet Referral Unit) w celu ograniczenia dostępu do materiałów terrorystycznych w Internecie.
| Waga | 4700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 510 x 385 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 1.1 |
| VLAN | max 128 |
| Pobór mocy | 46 |
| Wymiary | 250x430x44 mm |
| Waga | 3.3 |
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Przepustowość | 5.4 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 12 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |