UTM/ firewall
USGFLEX500-EU0101F Firewall 7 Gigabit user 1*SFP, 2*USB Device
- WiFi: Nie
- Przepustowość VPN: 810
- Porty we/wy: 2 x USB 3.0 Type A
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 267,62 zł / szt
2 789,17 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| WiFi | Nie |
| Przepustowość VPN | 810 |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A |
| Wymiary | 300 x 44 x 188 mm |
| Waga | 1.65 |
| Pozostałe parametry |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia |
| Waga | 2800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 355 x 150 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |