koncentratory USB
USB Hub for Stream Deck +
- Pasuje do:
Stream Deck +
- Liczba portów: 8
- Rodzaj: Aktywny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
254,47 zł / szt
313,00 zł brutto
Umieszczony za Stream Deck +, USB Hub oferuje dodatkowe porty, aby zaspokoić potrzeby współczesnego twórcy. Umożliwia podłączenie do czterech urządzeń, zapewniając szybki transfer danych i czytnik kart SD. Może nawet zasilać laptopa, zwalniając port, którego normalnie używasz do ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELGATO |
|---|---|
| Pasuje do | Stream Deck + |
| Liczba portów | 8 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x czytnik kart MicroSD |
| Wymiary | 88 x 76 x 58 mm |
| Waga | 89 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 243 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 150 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |