UPS SINLINE RT XL 2250VA
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C
- Temperatura przechowywania: od 0 do 45 stopni C
- Wilgotność otoczenia pracy: 20 - 80% (bez kondensacji)
- Wilgotność otoczenia przechowywania: 20 - 95% (bez kondensacji)
- - Liczba akumulatorów: 4
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
SINLINE RT XL to najnowsza seria zaawansowanych funkcjonalnie zasilaczy, w których wyjściowa moc czynna może osiągać wartość mocy pozornej. Zasilacze te przeznaczone są dla serwerów, małych sieci komputerowych i stacji roboczych, jak również innych urządzeń elektrycznych, elektronicznych i informatycznych. Ponadto seria ta posiada filtr sieci LAN (1Gbit/s), możliwość zarządzania gniazdami wyjściowymi, podłączenia dodatkowego modułu bateryjnego oraz wymiany baterii przez użytkownika. Wyświetlacz graficzny LCD umożliwia użytkownikowi pełną kontrolę nad urządzeniem.
Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu zasilacza w interfejs komunikacyjny RS232/RS485 z protokołem MODBUS oraz kartę wyjść bezpotencjałowych i wejść sterujących istnieje możliwość zintegrowania urządzenia w systemach automatyki. Obudowa Rack/Tower w prosty i szybki sposób umożliwia zmianę sposobu instalacji urządzenia.
Wbudowany układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR (podwyższający i obniżający) umożliwia dostosowanie nieprawidłowego napięcia wejściowego do poziomu akceptowalnego przez odbiorniki bez zużywania energii z akumulatorów. Zaimplementowany w zasilaczu układ ładowania akumulatorów z kompensacją termiczną dodatkowo chroni wewnętrzne akumulatory, wydłużając ich czas eksploatacji.
Zasilacze wyposażone zostały w rozbudowany system komunikacji poprzez zintegrowany interfejs sieciowy w standardzie (obsługa protokołu SNMPv1, HTTP) oraz interfejs komunikacyjny HID USB, który umożliwia współpracę UPS-a z innymi urządzeniami bez konieczności instalowania oprogramowania. Ponadto seria ta umożliwia uruchomienie urządzenia z baterii bez konieczności podłączania UPS do sieci zasilającej tzw. „zimny start”. Opcjonalnie zasilacz posiada funkcję zdalnego awaryjnego wyłączenia zasilania EPO (Emergency Power Off).
| Waga | 32000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 555 x 600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 2250 |
| Czas ładowania | 4 |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Czas transferu (maks.) | 0 |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | - Wymiary Rack: 132 x 440 x 460 mm (zestaw montażowy do nabycia osobno) |
| Waga | 28 |
| Pozostałe parametry | - Stopień ochrony: IP20 |
| Informacje o gwarancji | - Serwis door-to-door |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft |
| Funkcje specjalne | - Wyjściowa moc czynna równa mocy pozornej (PF=1) |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2250 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |