UPS NETYS PE 650VA/360W 230V/AVR/4XIEC,USB,LED
- Liczba akumulatorów: 1
- Porty zasilania wy.: 4 x IEC-C13
- Moc czynna: 360
- Pełna specyfikacja
Zasilacz UPS NETYS PE moc 650VA/360W 230V 50/60Hz automatyczna regulacja napięcia AVR, bateria wewnętrzna, 4xIEC 320 C13 (10A), ochrona linii danych NTP, port USB, diody LED
Idealna, niedroga ochrona do zastosowań SOHO i punktów sprzedaży
- Przystosowane do ochrony urządzeń informatycznych w domach, biurach i punktach handlowych.
- Pełna gama sześciu modeli umożliwia dobranie odpowiedniego urządzenia do poboru mocy odbioru i uzyskanie żądanego czasu podtrzymywania.
Prosta obsługa
- Panel sterowania z diodami LED umożliwiający prostą kontrolę trybu pracy
- Zasilanie gwarantowane oraz ochrona przed wahaniami napięcia
- Funkcja automatycznej regulacji napięcia (AVR) umożliwia stabilizację napięcie wyjściowego i zapobiega przełączaniu się na tryb pracy z baterii wydłużając czas podtrzymania.
Łatwe podłączenie
- Gniazdka IEC 320 (standardowe IT) upraszają podłączenie komputerów oraz urządzeń peryferyjnych
Ochrona linii transmisji danych
- Zintegrowane zabezpieczenia przewodów NTP chroniące połączenia danych LAN i ADSL przed przepięciami
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 330 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Socomec |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Moc czynna | 360 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 15 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 100 x 290 x 145 mm |
| Waga | 5.2 |
| Pozostałe parametry | - Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Funkcje specjalne | Wyświetlacz LCD |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |