zasilacze awaryjne
UPS Line-Interactive 650VA SB FR 2x PL 230V, USB
- Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Moc czynna: 360
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
163,02 zł / szt
200,51 zł brutto
UPS Line-In 650VA SB FR 2x PL 230V, USB
Seria PowerWalker Basic VI 650/850/1000 SB została zaprojektowana w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb rynku. Ten interaktywny zasilacz UPS chroni twoje obciążenie przed awariami zasilania i zakłóceniami napięcia, pozostając jednocześnie niedrogą i kompaktową. Jest wyposażony w port USB ze wsparciem HID, umożliwiając łatwą i natychmiastową komunikację z dowolnym O / S
| Waga | 4160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 225 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PowerWalker |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 360 |
| Czas ładowania | 8 |
| Porty zasilania we. | E type french |
| Wymiary | 15.8 x 8.4 x 25.2 cm |
| Waga | 2.06 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (120V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |