zasilacze awaryjne
UPS Keor Multiplug 800 AVR 4+2 FR 310084
- Wymagania środowiskowe:
Temperaturowy zakres pracy 0-40 st. C
- Liczba akumulatorów: 1
- Moc czynna: 480
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
359,82 zł / szt
442,58 zł brutto
UPS o mocy pozornej 800 VA wyposażony w elektroniczny układ AVR. Praca w trybie Line-Interactive. 6 gniazd zasilających, 1 gniazdo USB oraz RJ45.
| Waga | 5400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 150 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Legrand |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperaturowy zakres pracy 0-40 st. C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 480 |
| Czas ładowania | 6 |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 15 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/E |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Wymiary | 190 x 296 x 89,5 mm |
| Waga | 5.5 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |