UPS KEOR LP 3000VA IEC FR
- Moc czynna: 2700
- Czas podtrzymania (obciążenie 100%): 5
- Porty zasilania wy.: 6 x IEC-C13
- Pełna specyfikacja
UPS KEOR LP jest urządzeniem zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa odbiorom od 1 do 3 kVA.
Czas podtrzymania wszystkich modeli KEOR LP można rozbudować poprzez zastosowanie szaf bateryjnych o gabarycie zbliżonym do UPS KEOR LP.
Wszystkie wersje KEOR LP posiadają slot kart rozszerzeń (WWW/SNMP/Modbus/inne), który wzbogaca opcje komunikacyjne tych urządzeń.
UPS zawiera układy autodiagnostyki oraz zaawansowanego zarządzania cyklem ładowania baterii i układy pomiarowo-kontrolne.
Posiada panel sterowania z tablicą synoptyczną LED oraz przyciskami sterującymi. Panel ten umożliwia m. in.: wyciszenie alarmów, uruchomienie autodiagnostyki, kontrolę elektronicznego bypassu, oraz podgląd: stanu pracy, stanu załączenia 2 grup gniazd wyjściowych, oraz naładowania lub awarii baterii, przeciążenie, uszkodzenie przewodu ochronnego i inne.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Legrand |
|---|---|
| Moc czynna | 2700 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Waga | 23 |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel zasilający UPS |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 26400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 590 x 485 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |