UPS Ellipse PRO 850 FR ELP850FR
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 510
- Czas podtrzymania (obciążenie 100%): 1
- Pełna specyfikacja
Eaton Ellipse PRO 850 FR
UPS Eaton Ellipse PRO 650-1600 VA jest zasilaczem UPS line-interactive specyficznie zaprojektowanym do ochrony stacji roboczych obsługujących wymagające aplikacje. Ellipse PRO wyróżnia się wyświetlaczem LCD pokazującym w czasie rzeczywistym stan pracy i wyniki pomiarów. Zasilacz posiada także gniazda wyjściowe z funkcją EcoControl, które umożliwiają oszczędność energii nawet do 20% oraz posiada zaawansowany ogranicznik przepięć (ASR), który całkowicie spełnia wymagania normy IEC 616431-1.
Link do specyfikacji: http://powerquality.eaton.com/ELP850FR.aspx?CX=65
| Waga | 8200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 140 x 315 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 510 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/E |
| Wymiary | 82 x 285 x 260 mm |
| Waga | 7.3 |
| Pozostałe parametry | - Do montażu Rack wymagany opcjonalny zestaw ! |
| Oprogramowanie | Eaton UPS Companion |
| Akcesoria w zestawie | - Oprogramowanie na CD |
| Funkcje specjalne | - Wyświetlacz LCD wskazujący stan pracy i pomiary w czasie rzeczywistym |
| Video | |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |