UPS EASYLINE 1200 AVR USB
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy/przechowywania: 0 - 40 stopni C
- Wilgotność otoczenia pracy/przechowywania: 0 - 90% (bez kondensacji)
- Wysokość n.p.m.: do 2000 m
- Stopień ochrony IP20 - Liczba akumulatorów: 2
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Pełna specyfikacja
Zasilacz awaryjny Ever Easyline 1200 AVR USB
Zasilacze UPS serii EASYLINE AVR USB stanowią ekonomiczną ochronę sprzętu komputerowego w biurze i domu. Zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii EASYLINE AVR USB jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, systemów fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej DTP oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych.
Zastosowanie:
- Komputery PC
- Urządzenia sieciowe i telekomunikacyjne
- Urządzenia multimedialne
- Urządzenia wielofunkcyjne
- Systemy automatyki, sterowania i monitoringu
Oferowana seria zasilaczy wyposażona jest w interfejs komunikacyjny USB oraz układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR. Wbudowany wyświetlacz LCD umożliwia ciągły monitoring napięcia wejściowego / wyjściowego, poziomu naładowania baterii oraz obciążenia zasilacza, a zastosowana funkcja zimnego startu daje możliwość uruchomienia zasilacza bez podłączonej sieci zasilającej.
Link do karty produktowej i instrukcji obsługi: http://ever.eu/product/pl/ups-ever-easyline-1200-avr-usb#tabDownloads-tab
| Waga | 10200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 460 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy/przechowywania: 0 - 40 stopni C |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 600 |
| Czas ładowania | 6 |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Wymiary | 195 x 139 x 365 mm |
| Waga | 8.9 |
| Pozostałe parametry | - Wejście: 230V AC 45-55Hz (170-280V AC) |
| Oprogramowanie | PowerSoft Professional |
| Funkcje specjalne | - Układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |