zasilacze awaryjne
UPS 9PX3000IRT3U 3000W/VA RT3U
- Moc czynna: 3000
- Złącza: RS-232 (COM)
- Porty zasilania wy.: 2 x IEC-C19
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11 568,74 zł / szt
14 229,55 zł brutto
| Waga | 34700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 570 x 770 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 3000 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary rack | 3U |
| Wymiary | 130 x 440 x 485 mm |
| Video | |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |