zasilacze awaryjne
UPS 5SC 2200i RT2U 5SC2200IRT
- Liczba akumulatorów: 1
- Moc czynna: 1980
- Porty zasilania wy.: 1 x IEC-C19
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4 824,80 zł / szt
5 934,50 zł brutto
| Waga | 32350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 580 x 755 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 1980 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 86.2 x 441 x 522 |
| Waga | 26.5 |
| Video | |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |