konwertery TV SAT
UNIX SINGLE LNB
- Wymagania środowiskowe:
Wilgotność powietrza 10 ... 90 %
Temperatura otoczenia -30 ... 70 °C
- Średnica: 40
- Pobór prądu: 120
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
17,67 zł / szt
21,73 zł brutto
Konwerter satelitarny UNIX SINGLE LNB
Wysokiej jakości konwerter satelitarny przeznaczony do użytku z anteną satelitarną wyposażoną w uniwersalny uchwyt konwertera 40mm. Konwerter współpracuje ze wszystkimi odbiornikami DVB-S/DVB-S2. Służy do odbioru programów satelitarnych nadawanych w paśmie Ku
- Zalecany również do odbioru programów w jakości UHD/4K
- Wyposażony w jedno wyjście F do podłączenia dekodera lub telewizora z wbudowanym tunerem satelitarnym.
| Waga | 82 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 65 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Wilgotność powietrza 10 ... 90 % Temperatura otoczenia -30 ... 70 °C |
| Średnica | 40 |
| Pobór prądu | 120 |
| Złącza | F |
| Współczynnik szumów | 0.1 |
| Częstotliwość wejściowa | 11,7~12,75 GHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 950~1950 MHz |
| Rodzaj | Full band (single) |
| Uchwyt | 40 |
| Stosunek f/D | 0,5~0,7 |
| Pozostałe parametry | LNB kontrola
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |