akcesoria do monitoringu
UniFi Protect HDMI Live UFP-VIEWPORT
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Standardy: 802.3af
- Złącza: 2 x RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
715,15 zł / szt
879,63 zł brutto
UBIQUITI UFP-VIEWPOR
UniFi Protect ViewPort PoE
UniFi Protect ViewPort umożliwia oglądanie obrazu z kamery UniFi Protect na wyświetlaczu HDMI. Korzysta z technologii Power over Ethernet i łączy się z lokalną siecią obsługującą kamery oraz łączy się przez HDMI z wyświetlaczem. UniFi Protect ViewPort oferuje wyjście wideo 4K przy 30 klatkach na sekundę. Systemy ochrony można oglądać w niestandardowych konfiguracjach matryc kamer o dużej gęstości.
Kluczowe cechy:
- Zobacz kamery Unifi Protect na wyświetlaczu HDMI
- Wyświetlaj do 16 kamer IP jednocześnie
- Łatwa konfiguracja dzięki systemowi UniFi Protect
- Zasilany przez Power over Ethernet do 1 Gbps
- Wyjście wideo HDMI do 4K przy 30 fps
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Standardy | 802.3af |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Wymiary | 157 x 52 x 37 mm |
| Waga | 230 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | PoE 802.3af |
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 80 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |