uchwyty i mocowania
Uchwyt WM8Q
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 10
- Przeznaczenie: Projektory
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
318,35 zł / szt
391,57 zł brutto
Uchwyt ścienny - Stabilny i trwały
- Kompaktowy, a zarazem wytrzymały
- Czysta i niezawodna konfiguracja
- Udźwig 10 kg
- Uniwersalna śruba 1/4 cala
- Otwór do prowadzenia kabli
Działa w obie strony - Montaż na ścianie
Możliwość montażu standardowego i odwróconego, zapewniając stabilne podparcie i otwierając więcej możliwości oglądania.
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 370 x 200 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hisense |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 10 |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 6.3 |
| Wymiary | 282 x 164 x 110 mm |
| Waga | 1.05 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 362 x 195 x 150 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |