uchwyty
Uchwyt TV WL35-550BL18
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 43
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
242,01 zł / szt
297,67 zł brutto
Neomounts WL35-550BL18 to uchylny uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 86 cali i maksymalnej wadze 70 kg. Technologia pochylenia (12°) pozwala stworzyć optymalny kąt widzenia.
WL35-550BL18 ma głębokość 3,3 cm i nadaje się do ekranów zgodnych z układem otworów VESA od 100x100 do 800x400 mm.
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 960 x 210 x 50 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 |
| Obciążenie (maks.) | 70 |
| Regulacja w pionie | 12 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 93,5 x 3,3 x 42,5 cm |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |