Uchwyt TV UTV-03 23-5 cali 30kg
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Regulacja wysięgu: Tak
- Pełna specyfikacja
Regulowany uchwyt TV 23-55" 30 kg UTV-03
Zmień sposób, w jaki oglądasz telewizję i odzyskaj przestrzeń w swoim pomieszczeniu dzięki regulowanemu uchwytowi UTV-03. To zaawansowane rozwiązanie łączy w sobie wytrzymałą konstrukcję ze stali z pełną swobodą regulacji, gwarantując bezpieczeństwo Twojego sprzętu i najwyższy komfort użytkowania. Niezależnie od tego, czy montujesz telewizor w sypialni, salonie czy biurze, ten uchwyt dostosuje się do Twoich potrzeb.
Przekątna ekranu 23-55 cali
Szukasz uniwersalnego rozwiązania, które sprawdzi się zarówno przy mniejszych monitorach, jak i średniej wielkości telewizorach? Model UTV-03 został zaprojektowany z myślą o szerokim spektrum urządzeń. Idealnie pasuje do wyświetlaczy o przekątnej od 23 do 55 cali.
To doskonały wybór, jeśli planujesz w przyszłości wymianę telewizora na nieco większy uchwyt rośnie razem z Twoimi potrzebami, zapewniając stabilność zarówno dla kompaktowych ekranów, jak i centralnych punktów rozrywki w pokoju dziennym.
Kompatybilność VESA
Nie martw się o to, czy uchwyt będzie pasował do Twojego modelu telewizora. Nasz produkt jest w pełni zgodny ze standardem VESA (Video Electronics Standards Association). Jest to ogólnoświatowa norma określająca rozstaw śrub montażowych z tyłu panelu telewizora.
Uchwyt obsługuje szeroki zakres rozstawów otworów montażowych- od 100 × 100 mm, aż po 400 × 400 mm. Dzięki temu masz pewność, że montaż przebiegnie szybko i bezproblemowo, niezależnie od tego, jakiej marki jest Twoje urządzenie.
Maksymalny udźwig 30 kg
Bezpieczeństwo Twojego sprzętu jest dla nas priorytetem. Uchwyt UTV-03 charakteryzuje się solidną, stalową konstrukcją, która bez trudu utrzyma obciążenie do 30 kilogramów.
Wykorzystanie wysokogatunkowej stali o zróżnicowanej grubości zapewnia niezwykłą trwałość:
- 2.5 mm dla bazy montowanej bezpośrednio do ściany (fundament stabilności),
- 1.8 mm dla panelu VESA,
- 1.2 mm dla ramion uchwytu.
Całość wykończona jest estetycznym malowaniem proszkowym, co chroni uchwyt przed korozją i zarysowaniami. Wybierając ten model, zyskujesz pewność, że Twój telewizor wisi pewnie i stabilnie.
Zakres pochylenia +3° ~ -10°
Oglądaj ulubione filmy i seriale w najwygodniejszej dla siebie pozycji. Uchwyt oferuje szerokie możliwości regulacji kąta nachylenia ekranu.
Pochylenie w dół (-10°): Idealne rozwiązanie, gdy telewizor jest zawieszony nieco wyżej. Pozwala to skierować ekran w stronę wzroku, redukując napięcie karku.
Pochylenie w górę (+3°): Ułatwia dostęp do gniazd i kabli z tyłu urządzenia.
To jednak nie wszystko. Długie ramię pozwala na regulację odległości od ściany w zakresie od 60 mm aż do 382 mm oraz obrót ekranu o 90 stopni w lewo lub w prawo. Dzięki temu wyeliminujesz uciążliwe odblaski światła i zapewnisz sobie idealny obraz z każdego miejsca w pokoju czy to z kanapy, czy z aneksu kuchennego.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Savio |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 30 |
| Regulacja w pionie | 0 |
| Regulacja w poziomie | 90 |
| Wysięg (min.) | 60 |
| Wysięg (maks.) | 382 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Obrót | 90 |
| Wymiary | 382 × 430 × 430 mm |
| Waga | 2.05 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 x 300 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |