uchwyty i mocowania
Uchwyt sufitowy do projektora MC-913
- Obciążenie (maks.): 35
- Rodzaj: Sufitowy
- Przeznaczenie: Projektory
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,27 zł / szt
91,35 zł brutto
Niezależnie od tego, czy wymagana instalacja jest na płaskim, czy skośnym suficie, wspornik MC-913 zapewnia nieograniczone możliwości dostosowywania. Wykonane z wysokiej jakości stali, zapewniającej trwałość i mocne wsparcie dla projektorów o wadze do 35 kg/77 funtów. Funkcja szybkiego zwalniania umożliwia instalację projektora w kilka minut i demontaż w celu konserwacji bez konieczności ponownego ustawiania projektora. Wiele regulacji zapewnia najlepszy wyświetlany obraz, zapewniając optymalne wrażenia podczas oglądania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 35 |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wymiary | 140 x 470 x 470 mm |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2385 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 130 x 375 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |