uchwyty
Uchwyt ścienny TV LED/LCD 17-32'
- Przeznaczenie: Monitory
- Rodzaj: Ścienny
- Regulacja wysięgu: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
165,00 zł / szt
202,95 zł brutto
CA-LCD G112 to ramię monitora z wbudowaną sprężyną gazową do precyzyjnej regulacji położenia. Elastyczność nachylenia i obrotu zapewnia ekstremalną personalizację pozycjonowania monitora. Ponadto produkt zawiera płytę VESA o szybkim uwalnianiu, która ułatwia instalację. Zintegrowane zarządzanie kablami porządkuje kable w uporządkowany sposób.
| Waga | 2180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 220 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Techly |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 8 |
| Regulacja w pionie | 35 |
| Regulacja w poziomie | 90 |
| Wysięg (maks.) | 420 |
| Obrót | 180 |
| Wymiary | 523 x 114 x 370 mm |
| Akcesoria w zestawie | Materiał instalacyjny |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |