uchwyty
Uchwyt ścienny TV, 43-80 cali, max. 40kg
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 43
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
56,27 zł / szt
69,21 zł brutto
Ultracienki uchwyt ścienny zaprojektowany z myślą o oszczędności miejsca dla niskoprofilowych telewizorów, tworzy elegancki i stylowy wygląd na ścianie. Wbudowana poziomica zapewnia idealne poziome ustawienie, a silikonowe podkładki zapobiegają zarysowaniom lub uszkodzeniom ściany. Dodatkowo, sprężynowe zamki z paskiem BP0117 pozwalają na szybkie i bezwysiłkowe montowanie i zdejmowanie telewizora.
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 110 x 655 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 |
| Obciążenie (maks.) | 40 |
| Wymiary | Wysokość: 33 x szerokość: 531 x długość: 643 mm |
| Waga | 1.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |