uchwyty
Uchwyt ścienny TV, 32 - 65 cali, max 40 kg
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
55,08 zł / szt
67,75 zł brutto
Ultra-smukły uchwyt ścienny zaprojektowany z myślą o oszczędności miejsca dla telewizorów z niskim profilem, tworzący elegancki i stylowy wygląd na twojej ścianie. Wbudowana poziomica zapewnia idealne poziome położenie, natomiast silikonowe podkładki zapobiegają zarysowaniom lub uszkodzeniu ściany. Dodatkowo, sprężynowe zamki z paskiem BP0116 umożliwiają łatwe blokowanie i zwalnianie telewizora.
| Waga | 1775 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 115 x 555 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 |
| Obciążenie (maks.) | 40 |
| Wymiary | Wysokość: 33 x szerokość: 531 x długość: 444 mm |
| Waga | 1.66 |
| Pozostałe parametry |
|
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |