uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED VESA, 32-55', max.40kg
- Przeznaczenie: Telewizory
- Przekątna ekranu (min.): 32
- Przekątna ekranu (maks.): 55
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
30,61 zł / szt
37,65 zł brutto
| Waga | 1360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 215 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 40 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Wymiary | 479 x 435 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |