uchwyty
Uchwyt LED-VW2500BLACK1
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
578,61 zł / szt
711,69 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 |
| Obciążenie (maks.) | 70 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Pozostałe parametry | Odległość od ściany 10-29cm |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 12000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 760 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |