Uchwyt do videobara/soundbara AWL29-650BL1
- Pasuje do:
Wideobary/soundbary/głośniki o maksymalnej nośności 15 kg
- Obciążenie (maks.): 15
- Przeznaczenie: Głośniki
- Pełna specyfikacja
Neomounts AWL29-650BL1 to uniwersalny uchwyt do wideobara/soundbara/głośnika o maksymalnej nośności 15 kg. Uchwyt można regulować na głębokość od 7,7 do 21,5 cm, a także ma regulowaną wysokość. Dzięki uchwytowi wideolistwę/głośnik można zainstalować nad lub pod ekranem, tworząc czystą i nowocześnie wyglądającą instalację sprzętu audio.
Ponieważ AWL29-650BL1 jest instalowany na ekranie, po prostu porusza się on wraz z ekranem, dostosowując go pod względem wysokości, głębokości lub w dowolnej innej pozycji oglądania. Uchwyt ma regulowaną szerokość, zakrywając otwory VESA we wsporniku. Z tego powodu uchwyt gwarantuje również szybki montaż.
AWL29-650BL1 jest kompatybilny m.in. z Logitech Rally Bar i Rally Bar Mini.
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 450 x 150 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Pasuje do | Wideobary/soundbary/głośniki o maksymalnej nośności 15 kg |
| Obciążenie (maks.) | 15 |
| Przeznaczenie | Głośniki |
| Pozostałe parametry | Odległość od ściany: 7,7-21,5 cm |
| Wysokość | 43.7 |
| Szerokość | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |