uchwyty i mocowania
Uchwyt do projektora WL35-350BL14 SUF
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
116,71 zł / szt
143,55 zł brutto
Uchwyt Neomounts
Neomounts WL35-350BL14 to uchylny uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 65 cali i maksymalnej wadze 35 kg. Wszechstronna technologia pochylenia (14°) pozwala stworzyć optymalny kąt widzenia.
WL30-350BL14 ma głębokość 4,6 cm i nadaje się do ekranów zgodnych z układem otworów VESA od 50x50 do 400x400 mm. Istnieje możliwość zablokowania poszczególnych wsporników uchwytu za pomocą kłódki (brak w zestawie).
W opakowaniu znajduje się praktyczna torba na śruby, która umożliwia szybki i łatwy montaż.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 |
| Obciążenie (maks.) | 35 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Wymiary | 42.5 x 45 x 4.6 cm |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 70 x 50 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |