uchwyty
Uchwyt do LFD LMK-02
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
279,00 zł / szt
343,17 zł brutto
LMK-02 Zestaw do montażu ściennego
- Trwała stalowa konstrukcja zapewnia niezawodne działanie
- Szybka i intuicyjna instalacja
- Elastyczna regulacja nachylenia
- Kompatybilny ze standardem VESA (maks. 440 x 330 mm)
- Zamykany drążek bezpieczeństwa (kłódka nie jest dołączona)
- Nośność: do 80 kg
| Waga | 4400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 550 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AG NEOVO |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 80 |
| Regulacja w pionie | 15 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 3.8 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 556.0 x 245.0 x 54.0 mm |
| Standard VESA | 50 x 100 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |