uchwyty
Uchwyt do LFD LMK-01
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
237,67 zł / szt
292,33 zł brutto
LMK-01 Zestaw Do Montażu Ściennego
- Wysokiej jakości stalowa konstrukcja zapewniająca wytrzymałość i trwałość
- Anodowana powierzchnia zapobiega rdzewieniu
- Elastyczne przechylanie dla lepszego oglądania
- Nadaje się zarówno do ścian z cegły, jak i ścian szkieletowych
- Zamykany drążek bezpieczeństwa (kłódka nie jest dołączona)
- Zgodny ze standardem VESA
- Może zostać użyty dla monitorów o rozmiarze od 42 do 86
- Nośność monitora o masie do 80 kg
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 840 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AG NEOVO |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 |
| Obciążenie (maks.) | 80 |
| Regulacja w pionie | 15 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 5.1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 836.0 x 245.0 x 54.0 mm |
| Standard VESA | 725 x 450 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |