uchwyty
Uchwyt do LFD DTS-01
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przekątna ekranu (min.): 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
321,38 zł / szt
395,30 zł brutto
DTS-01
- Zaprojektowana dla monitorów od 32 do 65 cali
- Podstawa ze szkła hartowanego
- Ułatwia zarządzanie kablami
- Trzystopniowa regulacja wysokości: 512 mm / 582 mm / 652 mm
- Nośność: do 40 kg
| Waga | 7200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 630 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AG NEOVO |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 |
| Obciążenie (maks.) | 40 |
| Regulacja w pionie | 10 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Statyw |
| Obrót | 90 |
| Wymiary | 550.0 x 655.0 x 280.0 mm |
| Waga | 6.2 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |