uchwyty
Uchwyt biurkowy DS70-700BL2 2LCD
- Przeznaczenie: Monitory
- Regulacja wysięgu: Tak
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
695,22 zł / szt
855,12 zł brutto
Neomounts DS70-700BL2 to w pełni ruchomy uchwyt biurkowy do dwóch płaskich ekranów o przekątnej do 27 cali i maksymalnej nośności 7 kg na ekran. Wszechstronna technologia pochylania (135°), obracania (360°) i obracania (180°) pozwala uchwytowi zmienić dowolny kąt widzenia, aby w pełni wykorzystać możliwości ekranów. Ponadto uchwyt ma regulację wysokości sprężyny gazowej (15,2-40,2 cm) i regulację głębokości (0-48 cm), aby stworzyć idealną pozycję roboczą.
DS70-700BL2 nadaje się do ekranów, które spełniają wzór otworów VESA 75x75 lub 100x100 mm. Niewykorzystane wzory otworów można zakryć za pomocą jednej z płytek adaptera VESA Neomounts.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 |
| Obciążenie (maks.) | 7 |
| Regulacja w pionie | 90 |
| Regulacja w poziomie | 90 |
| Wysięg (min.) | 0 |
| Wysięg (maks.) | 48 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Obrót | 180 |
| Wymiary | 56.6 x 11.7 x 54.2 cm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 275 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |