Type 95 Ha-Go
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 380
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Type 95 Ha-Go
Po raz pierwszy w Historical Collection od COBI długo oczekiwany pojazd japoński! Type 95 Ha-Go to czołg lekki używany podczas II wojny światowej. Zaprojektowany w latach 30. XX wieku, był głównym czołgiem lekkim Cesarskiej Armii Japońskiej. Type 95 Ha-Go brał udział w wielu ważnych bitwach, w tym w walkach na Filipinach, w Birmie oraz na Guadalcanalu. Klockowy model został zaprojektowany w skali 1:35 i składa się z 380 elementów. Do zestawu jest dołączona figurka japońskiego czołgisty oraz dwujęzyczna tabliczka z nazwą. Koła, gąsienice oraz wieża są ruchome. Całość zestawu uzupełnia klocek z fragmentem terenu i flagą Japonii! Na czołgu oraz figurce znajdują się wysokiej jakości nadruki!
- 380 wysokiej jakości elementów
- wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją,
- spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,
- w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,
- klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,
- model czołgu,
- figurka żołnierz japoński
| Waga | 382 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 320 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 380 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3115 |
| Skala | 1:35 |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Pozostałe parametry | Wymiary modelu: 13.5 x 6.5 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie | 1x Figurka |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |